skip to Main Content

En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş,konforlu ve zevkli yapılar. Gemak ailesini kutluyorum.

Ev almaya karar vermek benim icin her zaman zor olmustur. Cunku evi almakla is bitmiyor. Sagolsun Gemak ile tanistiktan sonra evimizi alali 6 sene olmasina ragmen evimiz ile ilgili en ufak bir problem yasamadik. Insaat kalitesi, kullanilan malzemeler mukemmel bir deneyim oldu. Evin bakimiyla ilgili Gemak aldigimiz gunden beri bizi hic yalniz birakmadi, her turlu ihtiyacimizi sagladilar. Gercekten Gemak ailesine cok tesekkur ediyoruz, iyiki tanismisiz. Bu arada, 2. evimizi de Gemak dan aldigimiza cok memnunuz.

I have bought the house from Gemak and am happy ever since. My second home is Alacati now.
The quality is excellent and so is the design. I like that Mehmet Ali and his team are developing their concept new each year – and it is not only a strikeoff from the previous design and layout. They also listen to requests that I as a customer have and try to accommodate my needs as much as possible.
It is also very important that the after sale service is excellent. If there is any issue that may pop up later, Gemak is always supportive and corrects eventual shortcomings. Overall I can recommend the team of Gemak as highly relieable, trustworthy and quality oriented.

Yazlık ev diye başlayan maceramız bizi tastamam Alaçatılı yaptı. Biz evimizi çok sevdik ayrılamadık herkese de tavsiye ederiz. Bizim hayalimiz gercekleşti çünkü Gemak hayalleri inşa eder… Gerek satış gerek satış sonrası tam hizmet saglayan Gemak yapıya sonsuz teşekkürler…

Alaçatılı olmak gerçekten bir ayrıcalıkmış.
Her yıl tatil için geldiğim Alaçatı’da, bu yıl artık sevdikleri ağırlıyorum.

Gemak Premium’dan aldığım akıllı ev ile konforu ve lüksü yaşıyorum.
Yaptığım en akıllıca yatırım.

Yazlığın tanımını; Alaçatının çehresini değiştirdiniz, teşekkürler GEMAK…

Back To Top