skip to Main Content

PARTNERLERİMİZ

GEMAK YAPI
  • HAYALLERİ
  • İNŞA EDER

Alumil, alüminyum profil sistemleri üreten, Güneydoğu Avrupa’nın en büyük özel sanayi kuruluşu olma unvanına sahiptir.

2001 yılında Intel Design ödülünü alan Btıcıno, kullanım kolaylığı, konfor ve estetiği bir araya getirirken sanatsal dokunuşunu daha da geliştirerek dünyaya yeni ürün seçenekleri sunmayı başardı.

Core Akıllı Ev Sistemleri

Core Akıllı Ev Sistemleri ile oturduğunuz yerden bir dokunuşla evinizi yönetebilirsiniz.

Duravit AG uluslararası seviyede iş yapan ve tüm dünyada 10 üretim tesisinde 5.000’i aşkın çalışanı ile kökeni daima “yenilik geleneğine” dayanmış bir markadır. Duravit yenilikçi teknolojisi, olağan dışı tasarımı ve yeni ürün segmentleri geliştirmesiyle yeni bölgelerde yer edinme konusundaki istekliliğini göstermeye devam ediyor.

Franke

1911 yılında İsviçre’de bir metal levha şirketi olarak kurulan Franke şimdi 5 kıtaya yayılmış,40 ülkede 11.000 kişinin üzerinde çalışan personele sahip, mutfak ve banyo sistemleri firmasıdır.

GROHE’nin Almanya Kara Orman bölgesindeki test laboratuvarlarında, ürünlerimizin kullanım ömürleri ve becerileri acımasızca sınava tabi tutulur. Burada armatürlerimiz, duşlarımız, termostatik bataryalarımız ve onlarla birlikte kullanılan tüm parçalar, 20 yıl süreli günlük kullanımın özellikle sert su kullanılarak simüle edilen etkilerine dayanmak zorundadır.

Lungötz’de küçük bir kereste fabrikası olarak başlayan oluşum 100 yıldan uzun süredir bitmez tükenmez yeni fikir ve parkeleriyle dünyayı sarıyor.

Mitsubishi Electric’in hikayesi modern Japonya’nın gelişiminin hikayesidir; 1980’den bugüne çığır açan yeni teknoloji ve ürünlerini, toplumun yararına sunmaktadır.

265 yılı aşan tarihiyle bugün 125 ülkede faaliyet gösteren Villeroy & Boch, uluslararası bilinilirliği son derece yüksek bir Avrupalı Yaşam tarzı markası olarak öne çıkıyor.

Visam

1964 yılında kurulan VİSAM, tam 50 yıldır değişmeyen kaliteli üretim anlayışı, satış sonrası hizmetleri, koşulsuz müşteri memnuniyetiyle Türkiye’nin sektöründeki en eski, en iyi ve en güvenilir markasıdır.

VitrA, dünyaca ünlü tasarımcı ve mimarlar tarafından tanınan, başarısı uluslararası tasarım ödülleriyle taçlandırılmış, gelirlerinin yaklaşık dörtte üçünü yurt dışı pazarlardan elde eden global markalarımızdandır.

Back To Top
×Close search
Ara